KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 8203438
nr 820 3438
Träsnitt
Diverse Japan + stans
Kondition: lösa blad, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 15 april 2013
kl 18:49:20
350 kr
150 kr
250 kr
400 kr
1.000 kr
1.100 kr
500 kr
700 kr
900 kr
1.100 kr